header foto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens C1 Bob Fikkert Veld1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jeroen de Witte Veld2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Fleur van der Graaf Veld2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Tess van de Meeberg Veld1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Jeroen Smeding Veld2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Hans van Zelm Veld1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Luuk Bouwmans Veld2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Richard Bezemer Veld1 - CD
21:00 - 22:30 Trimmers A Veld1
21:00 - 22:30 Trimmers B Veld2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Nico Aarsbergen
Patrick Wijnen
Eva van Zelm
Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Joël Hornberg Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Annebel Wanschers Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marcel Wiesenfeld Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jong Senioren Sven Zijdenbos
Tim Hofland
Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Elvin Honders
Jeroen Vermeulen
Stefan Breedveld
Veld1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Arthur Gräper Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen Trainingsleden Veld2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames Woensdag Veld1
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Noémy Malaihollo
Floortje Hoogerwerf
Veld1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Charlotte de Jonge
Evelien Eerhart
Veld1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E1 Jaap-Willem Bregman
Niels de Wit
Veld2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Veld2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E1 Lena van Weert-veerman
Tess Korthals Altes
Veld1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes E2 Sophie Mul
Steffie Mul
Veld1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E3 Thijs Gubbi
Luc Kerpel
Veld2 - A
18:30 - 20:00 Jongens C1 Mathijs Korthals Altes
Sandra Verschoof
Veld1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeroen de Witte Veld2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Sander van de Meeberg Veld1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Marc Viëtor
Yuri Bazen
Veld2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Jeroen Smeding Veld2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Luuk Bouwmans Veld2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Veld1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Nico Aarsbergen
Patrick Wijnen
Eva van Zelm
Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Hans van Zelm Veld1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jessie van Esch
Selma Timmer
Veld1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Geoffrey Verheijen
Taco den Bandt
Veld2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Beau van der Heijden Veld2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Joël Hornberg Veld1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jong Senioren Sven Zijdenbos
Tim Hofland
Veld2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Elvin Honders
Jeroen Vermeulen
Stefan Breedveld
Veld1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers A Veld2 - CD Trimmers A & B gezamenlijk
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Noémy Malaihollo
Floortje Hoogerwerf
Veld1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Charlotte de Jonge
Evelien Eerhart
Veld1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens E1 Jaap-Willem Bregman
Niels de Wit
Veld2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Veld1 - D
17:30 - 19:00 Meisjes E1 Martijn de Kwant
Martijn van Weert
Veld2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes E2 Ariët Graveland Veld1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes E3 Megan de Kwant Veld1 - C
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Veld1 - AB

Sponsoren

Agenda

21-11 Bitjeshapdag

Ledenaantal

MHC Krimpen heeft 373 leden!

Contact

Bezoekadres
Driekamp 7
2924 AN Krimpen aan den IJssel

Telefoon & Mail
0180 - 511 343
[email protected]

Postadres
Postbus 1020
2920 BA Krimpen aan den IJssel

Bankrekening
NL22 RABO 0146 1547 97
tnv MHC Krimpen

Mail opmerkingen en suggesties over
onze website naar [email protected]